Smartfony w XXI wieku są urządzeniami, bez których normalne funkcjonowanie wydaje się niemożliwe. Nie można się dziwić – smartfony bez cienia wątpliwości zapewniają wiele możliwości. Przy ich pomocy można w łatwy i szybki sposób komunikować się z innymi, ale również mogą służyć jako stacja. multimedialna. Szczególnie wysokie ceny tych urządzeń sprawiają, że zaraz po zakupie sprzętu warto wyposażyć się także w dodatkowe zabezpieczenia.

Etui

Jednym z urządzeń, któremu warto poświęcić dodatkowych kilkadziesiąt złotych jest iPhone XS od dobrze znanej firmy Apple. Etui iPhone XS powinien przede wszystkim bardzo dokładnie zabezpieczać to urządzenie.

Na rynku dostępne są dziesiątki, jak i nie setki modeli pokrowców, które sprawdzają się lepiej bądź gorzej. Najpopularniejszym są przede wszystkim modele silikonowe. Z jednej strony są one niezwykle tanie, a sam wybór motywów oraz kolorów jest bardzo duży. Na pochwałę zasługuje również łatwy dostęp do ekranu oraz przycisków bocznych. Etui iPhone XS w wersji wykonanej z silikonu nie jest jednak doskonałym zabezpieczeniem, a jedynie chwilowym, które mimo wszystko warto wymienić w najbliższym czasie.

Kolejnym typem etui są tzw. futerały, których największą zaletą jest kompleksowa ochrona przy jednoczesnej dostępności do urządzenia. Nie mniej jest to już o wiele większy wydatek, który mimo wszystko jest warty swojej ceny. Futerały charakteryzują się przede wszystkim otwieranym przodem co sprawia, że bez najmniejszego problemu możemy korzystać ze smartfona w każdej praktycznie sytuacji. Większą uwagę należy jednak poświęcić podczas zamykania klapki. Pomiędzy ekran może dostać się piasek bądź inne ciało obce, które może porysować wyświetlacz.

Ostatnim już rodzajem etui są kabury, które cechują się przede wszystkim swoją niecodzienną stylistką, która z kolei jest niezwykle elegancka i gustowna. Kabury bez cienia wątpliwości są jednymi z najlepiej zabezpieczających pokrowców, które mogą zostać doczepione do spodni dzięki specjalnemu uchwytowi. Najczęściej wykonane są one ze skóry co wiąże się również z ich wyższą ceną. Warto w tym miejscu wspomnieć o jednej sporej wadzie- braku dostępu do urządzenia. Smartfon koniecznie trzeba wyjąć zanim będziemy z niego korzystać. Nie zmienia to jednak faktu, że kabury to eleganckie etui, które kompleksowo ochroni sprzęt przed uszkodzeniem.

Podsumowanie

Reasumując, etui iPhone XS stanowi dobre zabezpieczenie przed ewentualnym upadkiem oraz uszkodzeniem. Decyzja o wyborze konkretnego modelu jest już kwestią indywidualną zależną od gustu oraz budżetu, który chcemy przeznaczyć na ten niewielki aczkolwiek ważny dodatek.

Artykuł został przygotowany we współpracy z https://xgsm.pl/pol_m_APPLE_iPhone-XS-13434.html

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here