W dobie dzisiejszego świata i technologii, która wciąż się rozwija, mamy ogromny dostęp do wszystkiego. Nie da się ukryć, że dziś w internecie znajdziemy wszystko. Internet pozwala nam się uczyć, pracować, odprężać, a także utrzymywać ciągły kontakt z bliskimi nam osobami, z którymi gdyby nie on, ciężko byłoby nam się porozumieć. Dziś żadnym problemem jest mieć codzienny kontakt z bliskimi, kiedy mieszkamy daleko.

Internet źródłem rozrywki

Jak odblokować stronę internetowąInternet oferuje nam również mnóstwo rozrywek i wszelkie portale społecznościowe mogą stać się naszym wrogiem, jeśli nie będziemy potrafili ich odpowiednio użytkować. Nie da się ukryć, że duża część osób spędza na portalach społecznościowych ogromną ilość czasu. Przeglądamy zdjęcia, czytamy statusy i oglądamy życie naszych znajomych, tracąc przy tym bardzo dużo czasu. A czas – jak wiemy – to pieniądz. Nie bez powodu to właśnie najczęściej portale społecznościowe są zablokowane na naszych służbowych komputerach, których używamy w pracy. Pracodawca potrafi przewidzieć, że możemy chcieć oderwać się od powierzonego zadania na moment, który potrafi się bardzo przeciągnąć. Z tego powodu używa blokady, by zablokować nam dostęp do treści, która podczas pracy będzie nam zbędna.

Część osób przejdzie obok tego obojętnie i wzruszy ramionami, myśląc, że nic straconego – w domu nadrobią zaległości w przeglądaniu portali społecznościowych. Znajdą się jednak osoby, które tak łatwo nie odpuszczą i które postanowią odblokować zablokowane strony.

Jak odblokować stronę internetową?

Najlepszym sposobem na odblokowanie strony internetowej będzie po prostu poproszenie osoby, która ją zablokowała, o odblokowanie. To będzie najbardziej legalny i najlepszy sposób. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości, a bardzo zależy nam na odblokowaniu, możemy użyć do tego różnego rodzaju narzędzi. Jednym z nich jest chociażby strona The WayBack Machine, która umożliwia nam podgląd wyglądu stron. Możemy sprawdzić, jak dana strona wyglądała w przeszłości, ale możemy również sprawdzić, jak wyglądała wczoraj albo dzisiaj rano. To umożliwi nam przejrzenie strony, która nas interesuje. Innym sposobem jest Proxy, czyli anonimowe skorzystanie z przeglądarki. Działa to podobnie lecz lepiej niż tryb incognito w przeglądarce.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here