Jak wydrukować stronę internetową? Oczywiście drukowanie możemy przeprowadzić bezpośrednio z poziomu naszej przeglądarki internetowej. Jest to zadanie bardzo proste i bez problemu poradzi sobie z tym każda osoba, która nie jest zbyt dobrze zaznajomiona z tajnikami korzystanie z internetu.

Jak wydrukować stronę internetową?

Jak wydrukować stronę internetowąJak wydrukować stronę internetową? Wystarczy, że wejdziemy na wybraną przez stronę internetową, a następnie na górnym pasku klikniemy przycisk plik „drukuj. Oczywiście jest jeszcze dużo prostszy sposób. Wystarczy, że połączymy kombinację klawiszy Ctrl i P, a następnie zostaniemy przekierowani mi do możliwości wyboru drukarki docelowej. Wystarczy, że potwierdzimy przycisk „drukuj” i wybrana przez nas strona internetowa zwyczajnie się nam wydrukuje.

Wydrukować naszą stronę www możemy na wiele różnych sposobów. Jedną z opcji jest wydrukowanie samej treści ze strony. Wówczas wciskamy kombinacje klawiszy Ctrl i A, dzięki czemu zaznaczymy całą treść, a następnie Crtl i C, którą treść z kolei skopiujemy. Następnie wystarczy już znana nam kombinacja Ctrl i P, co przeniesie nas do możliwości konfiguracji formy wydruku.

Korzystanie z nowoczesnych urządzeń mobilnych

Oczywiście drukowanie na stronie internetowej w zasadzie nie do końca ma sens, albowiem obecnie możemy korzystać z urządzeń mobilnych, dzięki czemu zawartość wybranej strony www można przeglądać w każdej chwili i w każdym miejscu. Niemniej jednak, kiedy wybieramy się miejsce, gdzie wiemy, że nie będziemy dysponowali dostępem do sieci, to możemy oczywiście zawartość wybrane przez nas stronę sami wydrukować, a następnie dowolnie zapoznawać się z jej treścią.

Jakie strony drukować?

Jakie jednak strony warto drukować. Zdecydowanie dobrym rozwiązaniem jest drukowanie stron, na których dominuje treść. Świetnym zatem rozwiązaniem jest drukowanie zawartości poszczególnych haseł z Wikipedii. Nie warto drukować strony, gdzie znajdziemy bardzo dużo zdjęć i grafiki. Taki wydruk może nam bowiem pochłonąć sporo tuszu z naszego tonera, kiedy nawet wykorzystamy możliwość drukowania w formacie czarno-białym. Dlatego też warto się stosować do tych zasad, podczas drukowania stron internetowych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here