WordPress jest systemem zarządzania treścią – pozwala osobom, które nie posiadają wiedzy z zakresu IT i programowania na stworzenie własnej strony internetowej, bloga czy nawet sklepu internetowego. Dodatkowo system jest darmowy i stale rozwijany – tworzone są aplikacje i nakładki, tak zwane wtyczki, które pozwalają dostosowywać wygląd strony do oczekiwań właściciela. To także narzędzia, które możemy zainstalować i obsługiwać nie mając żadnej wiedzy z zakresu programowania i kodowania. Dlatego też system WordPress jest tak chętnie wykorzystywany przez początkujących twórców stron, ale też ma coraz szersze grono fanów z dużym doświadczeniem przy tworzeniu stron internetowych.

Zanim jednak postawimy stronę na WordPressie, musimy wykupić domenę (czyli adres www) i hosting. Wiele firm oferuje to w pakiecie. Gdzie kupić tani hosting dla strony www? W internecie 😉 Tak naprawdę, ceny domen nie są wygórowane i są podobne na poszczególnych stronach, które je oferują (to dlatego, że maksymalna cena jest ustalona przez NASK). Warto jednak porównać dodatkowe usługi, które oferują firmy sprzedające domeny. Mogą to być certyfikaty SSL, pojemność serwerów, automatyczne kopie zapasowe i wiele innych usług, w tym także wsparcie techniczne. Jeśli jesteśmy zdecydowani na postawienie strony przy użyciu Worpdressa, warto wykupić hosting dla strony na WordPressie w kru.pl.

Hosting dla strony internetowej

Dedykowany hosting WordPress z kru.pl jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które zakładają stronę pierwszy raz – system WordPress będzie od razu zainstalowany i gotowy do użycia. Dodatkowo, w razie jakichkolwiek problemów usługodawca jest gotów nam pomóc w kwestiach technicznych i oferuje wiele możliwości kontaktu – poprzez czat online, formularz kontaktowy, rozmowę telefoniczną i korespondencję elektroniczną.

Co ciekawe, kru.pl oferuje też liczne porady w formie artykułów na firmowym blogu i nastawia się na mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, a więc treści są przeznaczone dla tych osób, dla których strona internetowa jest wsparciem w biznesie.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here