Zwiększ skuteczność windykacji poprzez zastosowanie profesjonalnego oprogramowania wspomagającego

0
1113

Co sprawia, że jedne firmy windykacyjne są bardziej szanowane od innych? Przede wszystkim skuteczność w odzyskiwaniu długów. Jak jednak można sprawić by skuteczność windykacji się zwiększyła? Przede wszystkim, zastosować w swojej firmie profesjonalny system windykacyjny, który pozwoli zautomatyzować wiele działań. Generalnie rzecz biorąc, jeżeli chodzi o udany proces windykacyjny, to najważniejsze jest dobra i profesjonalna komunikacja z dłużnikiem. Taki program pozwoli szybciej skontaktować się z dłużnikami i sprawi, że negocjacje będą o wiele bardziej owocne.

Program do windykacji pozwala między innymi na to, żeby wszelkie kampanie kontaktu z dłużnikami były w pełni zautomatyzowane. Takie kampanie mogą odbywać się na wielu polach, na przykład mogą być one telefoniczne, mailowe lub sms-owe, a wszystko da się zautomatyzować. W ten sposób nie traci się czasu na niepotrzebne działania i ogranicza się też ilość nieskutecznych połączeń. Mówi się, że taki program jest w stanie zwiększyć skuteczność kontaktu z dłużnikiem nawet trzykrotnie, co ma oczywiście bezpośrednie przełożenie na skuteczność działań firmy.

Zespół windykacyjny ma również wsparcie od programu polegające na tym, że ekipa ma stały dostęp do wszelkiej wiedzy i przepisów związanych z odzyskiwaniem długu. Wszystko da się też monitorować i raportować przełożonym. Na bieżąco śledzone są wszelkie wskaźniki i skuteczność działań, a wszelkie dane są analizowane, by można z nich było wyciągać wnioski na przyszłość.

Oprogramowanie do windykacji Conpeek.com jest możliwe do zakupu w aż pięciu różnych modelach cenowych. Rozliczenia następują miesięcznie, a należność zależy od zwiększających się możliwości systemu. Przykładowo, im lepszy wykupiony abonament, tym możliwa jest obsługa systemu na większej ilości urządzeń, a także możliwość kontaktu z dłużnikami za pomocą dodatkowych kanałów na przykład tekstowych, głosowych, a także połączeń wideo. System obsługuje nawet możliwość kontaktu z dłużnikami poprzez popularne media społecznościowe, a wiadomo, że w obecnych czasach jest to wartościowy kanał dostępu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here