Jak stworzyć darmową stronę internetową? Obecnie możemy znaleźć w internecie wiele rozwiązań, dzięki którym wykonanie darmowej strony internetowej jest jak najbardziej możliwe. Niemniej jednak warto wiedzieć, że takie rozwiązanie do końca jest odpowiednie. Albowiem warto podczas tworzenia stron internetowych zachować minimalny wpływ na wybór odpowiedniej domeny, a wykupić własny serwer. Niemniej jednak jeśli nie chcesz wydawać ani złotówki na stworzenie strony internetowej, to również masz taką możliwość.

Jak stworzyć darmową stronę internetową?

Jak stworzyć darmową stronę internetowąAby stworzyć zupełnie darmową stronę internetową wystarczy, że skorzystasz z jednego z wielu kreatorów stron www, jakie można znaleźć w sieci. To jest niezwykle proste rozwiązanie. Niemniej jednak musisz wiedzieć, że nie masz wpływu do końca na nazwę domeny, a także w tym wypadku korzystasz z darmowego serwera, co również nie jest do końca korzystnym rozwiązaniem. Dlatego też zdecydowanie lepszym wyjściem z sytuacji jest zgoda na choć niewielkie koszty które sprawią że będziesz miał większy wpływ na stworzona przez siebie stronę www.

Jak wykonać stronę www przy niewielkim nakładzie kosztów?

W tym wypadku jedynym twoim kosztem będzie wykup z hostingu, a także wykup domeny. Wykup hosting w skali miesiąca zamknie się w kwocie około 20 zł rok. Wykup domeny natomiast będzie cię kosztował około 10 do 15 zł. Więc widać na pierwszy rzut oka, że są to koszty zupełnie niewielkie, a pozwalają już na znaczą swobodę podczas tworzenia strony internetowej. Przede wszystkim w takiej sytuacji korzystasz z własnego wykupionego serwera, a także możesz ustawić własną domeną bez żadnych dodatkowych rozszerzeń. Oczywiście musisz wiedzieć, że po roku czasu swoją domenę będziesz musiał odnowić. Niemniej jednak koszt takiej operacji kształtuje się na na poziomie od 50 do 100 zł. Kwota ta zdecydowanie nie jest w stanie zrujnować twojego budżetu.

Również możesz zainstalować zupełnie darmowego CMS-a. Takim rozwiązaniem, które zdecydowanie warto polecić, jest choćby WordPress. Jest to skrypt bardzo popularny w internecie i w zasadzie można powiedzieć, że zdecydowanie większość stron postawiona jest na tym właśnie silniku. Warto podkreślić, że WordPress jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, i nie potrzeba zbyt skomplikowanych umiejętności i wiedzy, aby świetnie sobie z nim poradzić

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here