Rzeszów jest stolicą Podkarpacia. Jego niezwykle malownicze położenie na samym pograniczu Kotliny Sandomierskiej oraz Podgórza Karpackiego przyciąga osoby z kraju i świata. O tym, że jest to miasto, gdzie krzyżują się najważniejsze szlaki komunikacji drogowej, lotniczej oraz kolejowej o zasięgu europejskim, informują już po drodze liczne reklamy zewnętrzne, czyli billboardy.

Rzeszów jest stolicą Podkarpacia. Jego niezwykle malownicze położenie na samym pograniczu Kotliny Sandomierskiej oraz Podgórza Karpackiego przyciąga osoby z kraju i świata. O tym, że jest to miasto, gdzie krzyżują się najważniejsze szlaki komunikacji drogowej, lotniczej oraz kolejowej o zasięgu europejskim, informują już po drodze liczne reklamy zewnętrzne, czyli billboardy.

W Rzeszowie w mistrzowski sposób zostały połączone klasycznie wybudowane zabytki, które przetrwały lata z innowacyjnymi projektami. W jednym miejscu splatają się budynki o historycznej architekturze z bardzo nowoczesnymi biurowcami czy centrami handlowymi. I tak obok Kościoła Świętego Krzyża wraz konwentem popijarskim o bogatej tradycji w Rzeszowie są bardzo nowoczesne świątynie. W  bliskim otoczeniu słynnego w całej Polsce i na świecie Pomnika Czynu Rewolucyjnego (Walk Rewolucyjnych) rozlokowane są liczne sklepy i galerie handlowe. Urząd Wojewódzki ma w sąsiedztwie liczne parkingi (w tym podziemne) oraz innacyjne rozwiązanie w postaci nadziemnej kładki dla pieszych.

Na wynajem przeznaczone są liczne powierzchnie reklamowe, które zachęcają do odwiedzenia miejsc i zobaczenia słynnych pomników. Reklamy zewnętrzne umieszczane są na budynkach, plakatach, słupach reklamowych, tablicach multimedialnych itp. W dzisiejszych czasach, gdy świat pędzi do przodu w zastraszającym tempie, trzeba zastosować reklamę zewnętrzną, która skupia uwagę angażując wiele bodźców (wzorkowe, dźwiękowe, kolorowe).

Zaplecze turystyczne jest w Rzeszowie świetnie przygotowane także dzięki reklamom zewnętrznym. Liczne hotele, punkty gastronomiczne oraz centra rozrywki. Tu znajduje się Europejski Stadion Kultury,  można skorzystać z licznych festiwali, koncertów, występach kabaretowych, odwiedzić kina, teatry, filharmonie czy muzea. Dzięki dobremu marketingowi billboardy informują o aktualnych oraz planowanych propozycjach.

Reklamy zewnętrzne to także sposób, dzięki któremu Rzeszów przyciąga tłumy kibiców sportowych wielu dyscyplin (m.in. żużel, piłka nożna, siatkówka, koszykówka). Barwne reklamy na billboardach przyciągają wzrok i zachęcają do przyjścia na rozgrywki.

Miasto centralne województwa podkarpackiego to także prężnie działający przemysł oraz liczne przedsiębiorstwa. Reklamy zewnętrzne wynajmowane przez właścicieli informują o produktach czy usługach. Mają zasięg regionalny, krajowy czy międzynarodowy. Bilboard w dobrej lokalizacji to połowa sukcesu. Ich wielkość może być bardzo różna – od małych elementów po wielometrowe powierzchnie. Najelpsze billboardy reklamowe i inne powierzchnie w Rzeszowie, można znaleźć na stronie https://www.znajdzreklame.pl/billboardy/rzeszow

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here