Nasze babcie zwykły mawiać, że dopóki nie wyśpisz się na swoich pieniądzach, nie poczujesz ich wartości. O jak dobrze nie musieć już tego czynić i ryzykować utratą naszych finansów, a w zamian za to móc skorzystać z oferty banku, którego działania są uznawane za jedne z najlepszych poczynań w finansowych w Polsce. Oferta banku Pekao powoduje, że każdy człowiek, nawet nie będący rekinem finansowości staje się obrotny w każdej sprawie dotyczącej jego konta i wszelkich działań bankowych. Przyjmijmy, że jesteśmy klientem, który wchodzi dopiero w dorosłe życie i staje przed wyborem banku, który najczęściej już na lata zostanie z nami i będzie nam towarzyszyć w każdym etapie życia, zwłaszcza w sferze finansowej. Czy to kierując naszymi codziennymi aktywami, czy to w momencie, w którym będziemy zmuszeni zaciągnąć kredyt lub będziemy potrzebować zakupić auto, mieszkanie, a nawet w chwilach, w których dorobimy się większej gotówki i będziemy ją chcieli mądrze zainwestować. Wtedy na przeciw naszym oczekiwaniom wyjdą produkty finansowe banku Pekao.

Oferta banku Pekao

By nie błądzić jak dziecko we mgle i mieć dobry obraz tego jak działa wybrany przez nas bank, warto wejść na https://www.bankier.pl/smart/wizytowka/bank-pekao. Zasięgniemy najpierw informacji na temat historii banku, a później już po kolei o działalności banku i jego produktach. Bank Pekao świadczy usługi uniwersalne w każdej sferze, zważając w szczególności na klientów indywidualnych, ale także mikro firm, małych i średnich firm, korporacji. Bank posiada również coś w rodzaju możliwości dla klientów indywidualnych, więc jak już poczujemy się jednak rekinami finansowymi, możemy skorzystać z private banking gdzie mamy do czynienia z indywidualnymi doradcami finansowymi, dbającymi o nasze finanse i dodatkowe instytucje. Inwestorzy z kolei mogą skorzystać w Banku Pekao z biura maklerskiego. Jak widać ten bank jest ogromną bazą możliwości i innowacji, ale co się dziwić jeśli zrzesza on aż niemal 6 milionów klientów i stanowi jeden z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo – wschodniej.

Bank Pekao działa na wielu szczeblach, więc jeśli już staniemy się ich klientami możemy swobodnie liczyć na to by stać się członkami instytucji finansowej, która zrzesza również grupy niefinansowe. W skład grup tego banku wchodzi nie tylko działalność bankowa, ale także faktoringowa, leasingowa, maklerska czy zarządzająca aktywami. Bank Pekao to strategia wielofalowa, o której każdy klient może wiedzieć tyle ile mu potrzeba. Nazwa obecnej strategii sama przez siebie mówi jak na wiele możemy liczyć – „Odpowiedzialny Bank. Nowoczesne bankowanie”, które zakłada by na przełomie lat stać się bankiem pierwszego wyboru każdego klienta w Polsce, by zanotować wzrost w dochodowych segmentach rynku, by rozwinąć obsługę i dystrybucję oraz by postawić na jak największa efektywność działań. Ewidentnie to klient i odpowiedzialność za niego ma stać się priorytetem dla banku. Słysząc to i czytając o tym na stronie, zdecydowanie każdy klient zdobywa do nich zaufanie, taki zwyczajne poczucie bezpieczeństwa, które potrzebuje każdy z nas. Niezależnie od tego czy jesteśmy na co dzień zwykłym pracownikiem, a może zaczynamy kierować swoją firmą czy jesteśmy już szefem wielkiej korporacji, chcemy czuć się bezpiecznie w kwestii finansów. Bank Pekao oferuje dla nas taką gwarancję.

W swojej ofercie wyróżnia najwięcej produktów właśnie dla klienta indywidualnego: dostęp do kont osobistych, kart debetowych, kredytowych, kont walutowych, możliwości zaciągnięcia pożyczek gotówkowych, pożyczek na cele ekologiczne – co jest bardzo innowacyjną opcją, kredytów studenckich, hipotecznych, swoboda w limicie na koncie, możliwości posiadania kont oszczędnościowych, lokat terminowych czy ubezpieczeń. Bank w swej ofercie posiada również dostęp do kont emerytalnych IKE i IKZE, a dla bardziej ambitnych istnieje opcja założenia funduszy inwestycyjnych. Kiedy już staniemy się klientem o nieco dłuższym stażu i będziemy bardziej zamożni Bank Pekao ma dla nas coś ekstra.

Private banking w Pekao

Oferta banku Pekao wprowadziła na rynek tak zwane private banking, gdzie poszerza swoją ofertę bankową o większą ilość opcji inwestycyjnych , a w zanadrzu mu usługę doradztwa, produkty strukturyzowane, inwestycje dwuwalutowe oraz dostęp do rynku pozagiełdowego. Także bycie rekinem finansowym dzięki nim staje się łatwiejsze. Zwłaszcza dla firm czy nawet mikro firm, które oprócz podstawowej pomocy finansowej mogą otrzymać ze strony banku pomoc przy rozpoczęciu działań, płatnościach, rozliczeniach, sfinansowania zakupu majątku czy po prostu w chwili naturalnego zarządzania budżetem. Można w tej kwestii liczyć na kredyt w rachunku bieżącym, kredyt inwestycyjny, kredyt technologiczny, kredyt z gwarancjami, a to wszystko przy udziale kart kredytowych, dostępu do leasingu, lokat terminowych, także w różnych walutach także zdecydowanie są to działania dostosowane do wszelkich preferencji każdego klienta.

Bankier.pl, przedstawia nam również wszelkie informacje dotyczące dostępności oddziałów banku oraz całej bankowości elektronicznej. Pozostaje jedynie z dużą satysfakcją rozpocząć swoją bankowość w banku Pekao i czuć się tam, jak przysłowia ryba w wodzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here