Dla wygody użytkowników i w myśl działań optymalizacyjnych zaspakajających ich potrzeby działa nowoczesne wydawnictwo kryjące się pod skrótem WiP. Oficyna, która od dwudziestu już lat z okładem oddaje w ręce czytelników pozycje, zaspakajające merytoryczne zapotrzebowanie na wiedzę i informację.

Co w wydawnictwie

Oferta adresowana jest do szerokiego grona fachowców. Ekspertów różnych dziedzin zatrudnianych w administracji krajowej na różnych szczeblach, menadżerów firm prywatnych i instytucji życia publicznego. Wiedza przekazywana w udostępnianych publikacjach ma na celu szerzenie wsparcia merytorycznego wśród czytelników niezwiązanych bezpośrednio z dana dziedziną.

Historia firmy

Wydawnictwo WiP powstało w 1997 roku z inicjatywy dwóch wizjonerów przestrzeni medialnej, którzy z racji wykonywanych zawodów potrafili dostrzec potrzeby wielu użytkowników, poszukujących potwierdzonej autorytetem wiedzy.

Z biegiem lat firma brała udział w wielu projektach. Jednym ze znamienitszych był grant Experto24.pl.

Wydawnictwo rozwija się prężnie na wielu medialnych polach, czego przejawem jest rozwijający się portal sieciowy, w którym od 2016 roku działają porady na eksperckich vlogach.

W końcu od 2017 roku na dwudziestolecie istnienia firma postanowiła zmienić nazwę na obecnie używaną.

Zasoby ludzkie

Źródłem sukcesu oficyny jest grono wysokiej klasy ekspertów, z porad których korzysta Wydawnictwo WiP Opinie na temat ich klasy potwierdza wiele instytucji w tym kilka ministerstw, oddziałów administracji państwowej, instytucji zaufania publicznego i firm prawniczych.

Biegli w swych dziedzinach eksperci są autorami wielu publikacji, tworzących dorobek Polski Intelektualnej. Korzysta z niego organizacja państwowa na równi ze światem nauki i biznesu.

Misja wydawnictwa

Oprócz podstawowej funkcji pożytku na rzecz fachowego podejścia i merytorycznej interpretacji serwowanych informacji firma spełnia się jako mecenas dziedzictwa kultury. Znane są w historii domu wydawniczego dwie akcje sponsorskie zakończone przekazaniem na rzecz dwóch muzeów eksponatów na miarę epoki. Muzeum Wojska Polskiego otrzymało część wyposażenia legendarnego bombowca „Łoś”. Drugim dniem zwycięstwa, było przekazanie do zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie płótna mistrza Wyczółkowskiego, które powróciło do Polski po wielu latach tułaczki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here