Zastanawiasz się jak blokować strony internetowe? Musisz wiedzieć, że ma to istotne znaczenie dla bezpieczeństwa poruszania się po internecie. Przede wszystkim warto korzystać z odpowiednich programów antywirusowych. Niemniej jednak możemy również aktywować funkcję w naszej przeglądarce internetowej, która pozwala na zablokowanie niektórych stron internetowych o określonej zawartości.

Jak blokować strony internetowe?

Jak blokować strony internetoweWięc jak blokować strony internetowe? Przede wszystkim skupmy się na najbardziej popularnej przeglądarce internetowej, czyli do Google Chrome. W tym wypadku możemy skorzystać z wtyczki o nazwie Block Site. Wystarczy, że zainstalujemy ją do naszego Chroma. Możemy tutaj wybrać różnorodne opcję, a przede wszystkim możemy ustawić, które strony powinny być blokowane na naszym komputerze. Block Site jest wtyczką, która jest niezwykle funkcjonalna i bardzo łatwo ją zainstalować, dzięki niej znacznie będziesz mógł regulować korzystanie z internetu na twoim komputerze przez inne osoby.

Blokowanie wyskakujących reklam

Zmorą każdego internauty są wyskakujące okienka z treściami o charakterze reklamowym. Musimy się z tym zmagać i po prostu zamykamy takie wyskakujące okienko. Nie do końca nawet zdajemy sobie sprawę, że możemy ten problem rozwiązać raz na zawsze. W tym celu wystarczy, że zainstalujemy program AdBlock, który z automatu będzie nam blokował treści o charakterze reklamowym. To bardzo wygodne i proste rozwiązani, dzięki niemu będziesz mógł płynie korzystać z internetu bez narażania się na niechciane treści. Doskonale wiemy jak takie wyskakujące okienka mogą irytować każdego internautę. Dlatego uważamy że Adblock, to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w kwestii rozwiązania tego problemu.

Warto również podkreślić, że jest to rozwiązanie całkowicie darmowe, także w tym wypadku nie musisz ponosić żadnych kosztów. A korzyści jakie przyniesie zainstalowanie programu Adblock, będą niezwykłe duże. Informacje na temat w jaki sposób zainstalować AdBlocka znajdziesz w każdym serwisie poświęconym kwestiom związanym z komputerami. Warto również podkreślić, że jest to rozwiązanie, z którego korzysta większość internautów na świecie. Warto dołączyć do tego grona.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here