Kalendarze i terminarze książkowe – tanie, wygodne, proste, estetyczne. Pełnią rolę naszej pamięci i organizują nasz czas. W erze technologii coraz częściej odchodzą do lamusa. Dlaczego warto nadal z nich korzystać?

Wyobraźmy sobie prostą sytuację. Masz ważne spotkanie lub potrzebujesz jakiejś informacji, chcesz sprawdzić czyjś adres, nazwę placówki czy numer telefonu. Nie możesz dostać się do swojego elektronicznego kalendarza, padła Ci bateria w tablecie, nagle zepsuł się telefon, nie masz dostępu do sieci. Co w takiej chwili zrobisz?

Inna sytuacja. Ktoś chce się z Tobą umówić, rezerwujesz wizytę u lekarza, planujesz wyjazd lub spotkanie z klientem. Elektronika odmówiła posłuszeństwa, a Ty wyglądasz niepoważnie i zostajesz na lodzie. Masz tak dużo na głowie, że nie pamiętasz kiedy masz wolną chwilę. Z terminarzem książkowym nigdy by Ci się to nie przytrafiło.

Kalendarz w formie papierowej nigdy Cię nie zawiedzie, pozwoli w prosty sposób rozpisywać Twoje zobowiązania i plany, a na dodatek może być fajnym gadżetem. W sklepach i internecie nie brakuje olbrzymiej ilości rodzajów – większych, mniejszych, grubszych, cieńszych, eleganckich, kolorowych, spiralowanych, klejonych, szytych, skórzanych, w grubej oprawie. Możesz postawić na terminarz dzienny lub tygodniowy – w zależności od tego jak bardzo jesteś zabiegany. Do wyboru, do koloru, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jesteś wybredny lub chcesz się wyróżniać, terminarz może być też spersonalizowany. Wystarczy udać się do odpowiedniego punktu bądź znaleźć stronę internetową, by cieszyć się własnym, oryginalnym kalendarzem z wybraną grafiką bądź zdjęciem na okładce. W związku z tym może być również dobrym prezentem na urodziny albo święta.

Terminarz książkowy może pomóc w budowaniu naszego wizerunku. W czasach, kiedy każdy sięga po telefon, będziesz na pewno pozytywnie wyróżniać się z kalendarzem pod pachą. Pomyśl jak profesjonalnie i poważnie będziesz wyglądać, gdy w pracy bądź na służbowym spotkaniu zamiast tableta czy smartfona wyciągniesz piękny terminarz i zaczniesz w nim notować. Bez wątpienia zyskasz w oczach innych. Szczególnie, gdy podbijesz ten efekt eleganckim piórem.

Terminarz jest niezbędnym rozwiązaniem dla wszystkich zapracowanych i zabieganych. Jeśli żyjesz w wiecznym ruchu, masz napięty grafik i nie chcesz znaleźć się w którejś z sytuacji opisanych na początku – nie zastanawiaj się i zdecyduj się na zakup takiego kalendarza. To świetny gadżet dla studentów, właścicieli firm, pracowników korporacji i wszystkich, którzy nie chcą pogubić się w swoich zobowiązaniach.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here