Każdy biznes potrzebuje miejsca, w którym potrzebuje przestrzeni.

Zbyt wysokie koszty, za mało miejsca? Znalezienie odpowiedniego magazynu do wynajęcia w Warszawie nie należy do najprostszych zadań. Kangu Self Storage oferuje coś zupełnie innego: z nami możesz mieć przestrzeń! Wystarczy wynająć przestrzeń magazynową o pożądanym rozmiarze i przechowywać prywatnie lub komercyjnie.

Zarezerwuj własny magazyn w Warszawie na targi

Możesz między innymi korzystać z wynajmu magazynu, jeśli przyjeżdżasz na targi do Warszawy i chcesz przechowywać materiały. Nasza oferta powierzchni magazynowych w Warszawie jest również idealna na krótkie wizyty w mieście.

Nawet poza godzinami naszej pracy masz dostęp do swojej przestrzeni magazynowej. Szczególnie korzystają na tym firmy i klienci, którzy regularnie wymagają dostępu do swojej przestrzeni magazynowej. Doskonałe połączenia komunikacyjne naszych lokalizacji również działają na korzyść. Zwłaszcza firmy przychodzą regularnie, aby zabrać rzeczy ze swojego magazynu lub coś przynieść. Więc możesz łatwo wejść przed pracą, a po południu, po pracy, przynieść wszystko do magazynu.

Samodzielne magazynowanie w Warszawie: sucho, czysto, bezpieczne

Posiadamy wiedzę o tym, jakie warunki wymagają różne towary magazynowe w magazynie i czego klienci oczekują od magazynu. Bezpieczeństwo, suchość i czystość to podstawa. To, co u nas przechowujesz, wrócisz do Ciebie w takim samym stanie – bez brudu, bez gryzoni, bez pleśni, bez rdzy lub czegoś podobnego. Poza tym, tylko Ty masz dostęp do swojego magazynu, więc wiesz że znajdują rzeczy w bezpiecznym miejscu.

Zawsze możesz polegać na doskonałych warunkach przestrzennych w naszych magazynach. Jesteśmy przygotowani na ruch i oferujemy Ci odpowiednie miejsca do komfortowego wjazdu, rozładunku i manewrowania. Zapewniamy również bezpłatne pomoce ruchome do kompletacji i transportu przechowywanych towarów. Korzystaj bezpłatnie z wózków paletowych i wind towarowych.

Jak długo można korzystać z magazynu?

Tak długo jak zechcesz! Możesz wyprowadzić się po upływie jednego tygodnia lub możesz zostać dużo, dużo dłużej. Niektórzy klienci przychodzą do nas, na przykład, ponieważ chcą zarezerwować miejsce do przechowywania na czas pobytu za granicą lub skorzystać z miejsca do przechowywania na czas podróży.

Pomieszczenia magazynowe posiada Kangu Self Storage

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here