Naucz się języka angielskiego

0
1130

Jak długo trwa nauka angielskiego? Jakie sztuczki mogą pomóc Ci w nauce języka angielskiego i dlaczego wyjazd na studia językowe ma sens o ile wcześniej uczyliśmy się angielskiego online? Zebraliśmy kilka wskazówek dotyczących nauki języka angielskiego.

Najlepsze wskazówki dotyczące nauki języka angielskiego

Musisz stworzyć plan nauki i wyznaczyć cele

Nie uczysz się angielskiego tylko przy okazji. Dlatego też na początku powinieneś podzielić materiał do nauki na małe porcje. Zrób listę tematów do pracy i zdecyduj, kiedy chcesz zająć się każdym z nich. Postaraj się być realistą i nie stawiaj sobie zbyt wielu wymagań. Plan służy również jako swego rodzaju przegląd wydajności i pomaga lepiej zarządzać dostępnym czasem. Ważne jest, aby zastanowić się, dlaczego przede wszystkim chcesz nauczyć się angielskiego. Zapisz swoje cele i motywację na kartce papieru. Kiedy w ogóle nie masz ochoty na naukę, możesz na nią spojrzeć.

Powinieneś uczyć się regularnie, aby poprawić swój poziom językowy

Czasami po prostu nie masz ochoty się uczyć. W inne dni, siedzisz godzinami przed słownictwem i gramatyką. Ale ważne jest, aby uczyć się regularnie. Lepiej jest robić krótsze sesje naukowe częściej i starać się koncentrować tylko na materiale. Na naszej stronie można kliknąć lekcje angielskiego online za darmo. Na przykład, zrób codziennie krótką lekcję gramatyki i później ćwiczenia. Twój angielski poprawi się szybciej, jeśli będziesz się uczyć przez godzinę dziennie, a nie przez pięć godzin raz w tygodniu.

Trzeba wyeliminować wszelkie możliwe rozpraszanie uwagi podczas nauki

W końcu masz gotowe wszystkie materiały do nauki i chcesz rozpocząć naukę. Ale wtedy twój smartfon znów zaczyna dzwonić. Twój najlepszy przyjaciel chce wiedzieć, co się dzisiaj stało w szkole. Oczywiście najpierw trzeba na to odpowiedzieć, a potem odłożyć naukę na później. Więc nie pozwól, by to zaszło tak daleko! Wyłącz telefon komórkowy przed rozpoczęciem nauki i daj znać znajomym, że nie będziesz dostępny przez kolejną godzinę. Wyeliminuj wszystkie czynniki rozpraszające uwagę, które powstrzymują cię od nauki. Nawet jeśli na początku będzie to trudne, wkrótce zauważysz, że w twojej głowie pozostanie dużo więcej.

Uczyć się rzeczowników angielskich zawsze z kolokacjami

Pewnie zauważyłeś, że kolokacje są bardzo ważne w języku angielskim. Dlatego należy uczyć się ich zawsze w tym samym czasie, co słownictwa. Więc to nie jest tylko „zadanie domowe”, ale „odrobić zadanie domowe”, czyli nie samo „homework” ale „do homework”. Jeśli nauczysz się słów w kontekście od samego początku, zaoszczędzisz sobie wielu problemów później. Nawiasem mówiąc, wskazane jest, aby uczyć się formy liczby mnogiej w tym samym czasie, szczególnie jeśli jest nieregularna

Tworzenie praktycznych pomocy naukowych do nauki języka angielskiego

Najpierw zapisz na kartce papieru słownictwo lub ważne zwroty. Możesz dużego plakatu. Tak jak lubisz. Potem rozkładasz te notatki w swoim mieszkaniu. Najlepiej w miejscach, gdzie spędzasz dużo czasu. Na przykład obok ekspresu do kawy, nad kuchenką, na toalecie lub na lustrze. Kiedykolwiek znajdziesz się w jednym z tych miejsc, automatycznie spojrzysz na słownictwo, którego chcesz się nauczyć. Będziesz zaskoczony, jak dobrze to działa!

Ucz się online, gdziekolwiek jesteś, w domu, o każdej porze.

Nasze kursy są prowadzone na żywo w Internecie przez native speakera. Więcej informacji o naszych kursach online na żywo: www.e-angielski.com

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here